На прага на голяма промяна съм...

място за лични хорарни въпроси

Модератори: Slavi, nal

Tsonka

На прага на голяма промяна съм...

Мнениеот Tsonka » чет окт 15, 2015 9:16 am

Здравей Слави!
Въпроса ми е следния:
Трябва да взема важно решение за промяна или напускане на работата ми и в същото време да дам старт на нещо съвсем ново и в различна от до сега сфера :roll: Дали ще е успешно новото начинание :?: Предварително ти благодаря за отделеното време :)

Slavi

Re: На прага на голяма промяна съм...

Мнениеот Slavi » нед окт 18, 2015 6:14 pm

Здравей Цонка,
в картата на въпроса Луната няма да направи аспекти до края на знака си, това прави анализа на картата не достоверен.

От рожденият ти хороскоп мога да кажа, че новото начинание до края на юли 2016 ще има нужда, за да се задвижи пълноценно. Това ще те ограничи по отношение на финансите.
Преди това в началото на 2016 година ще трябва да вложиш повече усилия и енергия , които ще дадат резултат по-късно през февруари. Но като цяло делата ще са нестабилни до края на 2017, когато ще береш плодовете на услията.
Прикачени файлове
Horary 1.JPG
Horary 1.JPG (195.21 KиБ) Видяна 3996 пъти

Tsonka

Мнениеот Tsonka » пон окт 19, 2015 11:10 am

Сърдечно ти благодаря,макар че не разбирам :roll: значението на "...в картата на въпроса Луната няма да направи аспекти до края на знака си, това прави анализа на картата не достоверен" ...Сигурна съм,че в следващото ни занимание ще ми обясниш ;)

Aska

Мнениеот Aska » пон окт 19, 2015 12:49 pm

В този хорар,според мен,часът не е уточнен правилно.Има разлика във времето,в което Цонка е задала въпроса и времето на самата хорарна карта на Слави. Ако се уточни точният час на възникването на въпроса,тогава може да се види,дали ще има отговор или не. Дори и часът,в който Цонка е писала,пак не може да се интерпретира картата,защото Асцендентът е бил Виа Комбуста. Това е според,което съм чела за интерпретирането на хорарните карти.
Поздрави!
Последна промяна от Aska на пон окт 19, 2015 12:59 pm, променено общо 1 път.

Aska

Мнениеот Aska » пон окт 19, 2015 12:58 pm

И бих помолила Слави,в помощ на начинаещите и интересуващите се от хорарна астрология като мен,при отговора да посочва кой дом как го определя,във връзка със спецификата на въпроса,съответните сигнификатори,аспекти и алгоритъм на тълкуването. Благодаря сърдечно.

Slavi

Мнениеот Slavi » пон окт 19, 2015 10:12 pm

Aska написа:В този хорар,според мен,часът не е уточнен правилно.Има разлика във времето,в което Цонка е задала въпроса и времето на самата хорарна карта на Слави. Ако се уточни точният час на възникването на въпроса,тогава може да се види,дали ще има отговор или не. Дори и часът,в който Цонка е писала,пак не може да се интерпретира картата,защото Асцендентът е бил Виа Комбуста. Това е според,което съм чела за интерпретирането на хорарните карти.
Поздрави!

Благодаря за забележката, сбъркал съм часът вместо 9:16 съм взел 21:16. Актуалната картата също е проблемна, защо тогава Сатурн ще е в 1 дом и ще направи въпроса "проблемен".

Slavi

Мнениеот Slavi » пон окт 19, 2015 10:14 pm

Aska написа:И бих помолила Слави,в помощ на начинаещите и интересуващите се от хорарна астрология като мен,при отговора да посочва кой дом как го определя,във връзка със спецификата на въпроса,съответните сигнификатори,аспекти и алгоритъм на тълкуването. Благодаря сърдечно.

Предлагам да е по тази схема след отговора, за да е по удобно на питащият ако не се занимава с астрология.
Иначе приемам и помощ, защото нямам винаги време и въпросите престояват понякога.

Slavi

Мнениеот Slavi » пон окт 19, 2015 10:31 pm

Ето я актуалната карта.
Асцедента Скорпион на хорара съвпада с натален Асц на питащият.
Луната е в 1 дом
Сатурн е в 1 дом - прави съмнителен отговора на въпроса
Плутон Г1 е в 3 дом
до тук човек с искрен въпрос, касаещ неговите стремежи ( Луна в 1 дом), силно емоционално обвързан с въпроса
Предприети са вече стъпки , защото аспектите на Луната се разпадат. Скоро защото е в кардинален дом.
Предстоят още документални действия ( Марс образуващ аспект с Плутон) или по скоро подкрепа за тях.
Касаят документи, комуникация и близки хора, защото е двойна връзката 1 и 3 дом.
Стреми се да смени заниманието си Г10 У12 ( 3 от 10 дом - втора работа), като това е довело до напрежение и стрес в ежедневието.
Ще трябва да се съобрази с деца и семейство за своите начинания, а също и ще има затруднения по договора с настоящата фирма.

Поздрави
Прикачени файлове
Horary 01.JPG
Horary 01.JPG (192.63 KиБ) Видяна 3980 пъти

Tsonka

Мнениеот Tsonka » вт окт 20, 2015 9:42 am

Искрено благодаря и на двама ви за отделеното време и направените уточнения!Успешен и ползотворен ден! :)

Върни се в “Моля, отговорете ми на въпроса”