Ще имам ли връзка с И.?

място за лични хорарни въпроси

Модератори: Slavi, nal

Tedi

Ще имам ли връзка с И.?

Мнениеот Tedi » пон окт 19, 2015 7:43 pm

Здравейте,
моля,да ми отговорите на въпроса, дали взаимоотношенията ми с И.ще прераснат във връзка?Благодаря
пс:града е Бургас

Slavi

Re: Ще имам ли връзка с И.?

Мнениеот Slavi » пон окт 19, 2015 9:58 pm

Здравейте,
хорарната карта указва, че човека задаващ въпроса искрено желае тези взаимоотношения, дори бих казал с твърде голяма страст. Стреми се към създаване на романтични отношения, но са повече на основата на разума и идеализма. За съжаление И не е на романтична вълна като вас и не желае да задълбочи отношенията ви. Дори в момента сте в напрегнати отношения, които ще се подобрят до месец, но няма да прераснат в сериозни взаимоотношения. В този период от време и вие самата ще преосмислите отношенията ви и желанието ви да ги задълбочавате.
Желая ви късмет !
Прикачени файлове
Horary 2.JPG
Horary 2.JPG (169.09 KиБ) Видяна 3613 пъти

Aska

Мнениеот Aska » вт окт 20, 2015 4:30 pm

Не искам да съм като черна станция,ама,асцендентът е в 27 гр. и 20 мин.в знака телец-това означава,че вече има решение по въпроса-И.вече е решил какво да прави по отношение на питащата,нищо не зависи от нея в случая и Сатурн е в 7-ми дом,което означава,че отговарящият астролог може да сгреши или да даде отрицателен отговор. Смятам,че този въпрос трябва да се зададен в друго време.
Искам да попитам Слалви,дали взема под внимание тези фактори? На всякъде където съм чела,пише,че картата трябва да отговаря на доста условия,за да бъде анализирана. :?:

Slavi

Мнениеот Slavi » ср окт 28, 2015 7:47 pm

Древните астролози са ни оставили правилото, че първите 3 и последните 3 градуса на знака указват на рано или късно зададен въпрос. Позволявам си да не му придавам твърде голямо значени, според въпроса с презумпцията, че имаме техническото предимство пред старите майстори - точни часовници и изчислители.

Slavi

Мнениеот Slavi » ср окт 28, 2015 7:50 pm

Мога да добавя, че питащият е емоционално свързан с въпроса, душичката му иска да се случат нещата. Макар като действие и съзнание да не е съвсем ориентиран. Не бих казал, че е решил, а че преминал през най-трудния период на объркване.

Tedi

Мнениеот Tedi » чет окт 29, 2015 2:05 pm

Благодаря и на двама ви за отделеното време и положен труд

Върни се в “Моля, отговорете ми на въпроса”