въпрос за отношения

място за лични хорарни въпроси

Модератори: Slavi, nal

lorra

въпрос за отношения

Мнениеот lorra » пон юни 13, 2016 3:40 pm

Здравейте, благодаря за възможността да зададем въпросите си тук!

Бих искала да разбера как ще се развият отношенията ми с мъжът Х. и какво е отношението му към мен.
Благодаря предварително!

Slavi

Re: въпрос за отношения

Мнениеот Slavi » пон юни 13, 2016 7:08 pm

Здравейте,
Ще започна от втората част на въпроса, за отношението на Х към вас.
Бих определил ситуацията като противоречива от една страна ( разумната ) Х изпитва неприязън към вас, има сдържано негативно отношение към вас и дава „назад“ в отношенията ви, склонен е към радикални действия. От друга ( емоционална) страна изпитва романтични чувства към вас. В тази ситуация положителен фактор е, че Х скоро ще промени поведението си и ще се върне към по-положително отношение на поведение.
От ваша страна доминира разума над емоциите и върху вас оказва влияние друг човек.
В крайна сметка отношенията ви с Х ще се развият положително между вас до 6 седмици благодарение на вашите разумни усилия, на правилната комуникация. При вас ще се засили емоционалната страна, а при Х ще отмине обидата.

Желая ви Късмет!

* Ще сме ви благодарни на обратна връзка във времето, за да подобряваме качеството на консултациите ни.

lorra

Re: въпрос за отношения

Мнениеот lorra » пон юни 13, 2016 9:16 pm

Благодаря за бързия отговор!

За момента сме много добри приятели. Отношението му към мен е положително, но и малко резервирано,затова се чудех какво точно изпитва. Не е човек, който си показва чувствата и емоциите. Не мисля, че с нещо съм го обидила, освен ако съм го направила несъзнателно и не съм разбрала че е обиден, той не ми го е показал.
"Неприязън" може ли да се тълкува по друг начин ?
Написаното за мен е много точно, дори и за влиянието на другия човек. Това поне мога да кажа със сигурност:)
Ще дам обратна връзка при промяна в отношенията.

Върни се в “Моля, отговорете ми на въпроса”